Kartingowe Grand Prix

10 maja rozegrana zostanie druga runda kartingowego Grand Prix o Puchar Prezydenta Miasta Tarnowa. Zawody, pod hasłem „Przez zabawę do bezpieczeństwa” odbędą się na torze w hali Speed Race, przy ulicy Kochanowskiego na terenie Zakładów Mechanicznych. Początek o godzinie 9.00. Do udziału w zawodach można zgłaszać się codziennie od 15.00 do 22.00, lub w niedzielę przed startem. Organizatorem Karting Grand Prix jest Tarnowskie Towarzystwo Sportowo - Kulturalne K-Team, przy współpracy z Urzędem Miasta Tarnowa, Małopolskim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Tarnowie, Tarnowskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji, Sekcją Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie oraz Auto Moto Klubem Tarnowskim.

Tarnowskie Towarzystwo Sportowo - Kulturalne K-Team oraz Urząd Miasta Tarnowa, Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnowie, Tarnowski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Sekcja Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie i Auto Moto Klub Tarnowski zapraszają na kolejne zawody kartingowe z cyklu Karting Grand Prix 2009 o Puchar Prezydenta Miasta Tarnowa. Prezydent Ryszard Ścigała objął również patronat nad cyklem zawodów.

Wyścigi rozpoczną się 10 maja o godzinie 9.00 na torze w hali Speed Race na terenie Zakładów Mechanicznych przy ulicy Kochanowskiego, zgłaszać się jednak do udziału w nich można już teraz w godzinach od 15.00. do 22.00, lub w niedzielę przed startem. Zawody przeznaczone są dla amatorów i mogą w nich wziąć udział praktyczni wszyscy chętni. - Na torze kartingowym i w zawodach można spróbować swoich sił nie posiadając licencji zawodnika, ani nawet prawa jazdy – przekonuje Rafał Kiwior, jeden z organizatorów wyścigów. - Wystarczy sportowe zacięcie, trochę wolnego czasu i można poczuć się jak rasowy kierowca wyścigowy. Na najlepszych czekają puchary i atrakcyjne nagrody rzeczowe.

O 9.00 zaplanowano start młodzików i juniorów, o 11.30. rozpoczną swój wyścig kierowcy startujący w klasie popularnej.
Wszystkie informacje o zawodach znajdują się na stronie: www.gokarty-tarnow.pl.
O szczegóły można pytać na torze lub pod numerem telefonu: 793 083 022.
05.05.2009
Twój komentarz:
Ankieta
Jak spędzasz tegoroczny urlop?
| | | |