„Zielony Tarnów” po raz dziesiąty

Po raz dziesiąty odbędzie się konkurs na najpiękniejszy ogród i balkon „Zielony Tarnów”. Uczestniczyć w konkursie mogą zarówno indywidualni mieszkańcy Tarnowa, jak i szkoły, przedszkola i inne instytucje. Termin przyjmowania zgłoszeń do udziału w konkursie mija 30 czerwca. Dodatkowe informacje uzyskać można w Urzędzie Miasta Tarnowa, przy ulicy Goldhammera 3 i Nowej 4.

Po raz dziesiąty Urząd Miasta Tarnowa organizuje konkurs „Zielny Tarnów”, na najpiękniejszy ogród i balkon w mieście. W konkursie mogą osoby prywatne, jak również szkoły, przedszkola oraz inne instytucje z Tarnowa. Rywalizacja odbywać będzie się w czterech kategoriach: balkon, ogród dla mieszkańców domów jednorodzinnych, ogród dla mieszkańców budynków wielorodzinnych, ogród dla przedszkoli, szkół, zakładów pracy, instytucji.
Pierwszych 25 uczestników otrzyma książki „Ogród wokół domu – Elementy naturalne i zasady kompozycji”. To wydawnictwo, pełne porad zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych „ogrodników”.
Zgłoszenia można składać w Biurze Obsługi Mieszkańców UMT, ul. Nowa 4, w Referacie Ochrony Środowiska UMT, przy ul. Goldhammera 3 lub przekazywać drogą elektroniczną.
Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 014/68-82-865. Termin przyjmowania zgłoszeń mija dnia 30 czerwca.
Przeglądu i oceny zgłoszonych obiektów komisja konkursowa dokona do końca sierpnia. Uroczyste zakończenie konkursu planowane jest w październiku. Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy. Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody ufundowane przez Urząd Miasta Tarnowa, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie oraz sponsorów.
06.05.2009
Twój komentarz:
Ankieta
Biorąc pod uwagę infalcję i ogólną sytuację gospodarczą, sądzę, że moja sytuacja w ciągu najbliższego roku:
| | | |