Zapraszamy na inaugurację Art-Fest

 24 listopada rozpocznie się tegoroczny Art-Fest. Festiwalowe imprezy rozpoczną się wernisażem i koncertem w Centrum Sztuki Mościce. Mamy dla internautów trzy dwuosobowe, bezpłatne zaproszenia na koncert.

 

Od 24 listopada do 8 grudnia trwać będzie tegoroczna edycja Festiwalu Art-Fest. Inaugurację tegorocznego Festiwalu zaplanowano 24 listopada w Centrum Sztuki Mościce. Pierwszym wydarzeniem będzie o godzinie 17.30 wernisaż wystawy plakatu Lexa Drewińskiego z udziałem autora. Wstęp na wernisaż jest wolny.

O godzinie 18.00 rozpocznie się na dużej scenie koncert ARSO Ensemble. Zespół tworzą koncertmistrzowie i soliści Orkiestry Filharmonii Podkarpackiej im. A. Malawskiego w Rzeszowie - skrzypkowie Robert NaściszewskiOrest Telwach, wiolonczelistka Anna Naściszewska oraz kontrabasista Sławomir Ujek.

Koncert „6 Sonat na smyczki” Gioachina Rossiniego połączony będzie z promocją płyty wydanej przez Centrum Sztuki Mościcie.

Mamy dla internautów trzy dwuosobowe, bezpłatne zaproszenia na koncert. Trafią one do osób, które jako pierwsze prześlą na adres: redakcja@tarnowskieinfo.pl maila z tekstem „sonaty” i numerem telefonu kontaktowego.

Życzymy powodzenia.

21.11.2013
Twój komentarz:
Ankieta
Jak spogladasz na nowy rok?
| | | |