Rusza budowa ronda w Mościcach

 Trwają przygotowania do budowy ronda w Mościcach. 26 lutego nastąpi przekazanie wykonawcy placu budowy, a potem kierowcy będą musieli uzbroić się w cierpliwość.

 

W środę, 26 lutego, nastąpi przekazanie placu budowy ronda na połączeniu ulic Kwiatkowskiego, Witosa i Chemicznej w Mościcach. Wykonawcą prac jest Przedsiębiorstwo Drogowo – Mostowe Sp. z o.o. z siedzibą w Dębicy, a ich zakończenie planowane jest na koniec sierpnia.

Pierwszym krokiem będzie wycinka drzew, tak by możliwe było poszerzenie poszczególnych jezdni. Potem, przez kolejnych kilka miesięcy, kierowcy będą musieli uzbroić się w cierpliwość. - Prosimy o ostrożność i dostosowanie się do obowiązującego oznakowania – mówi Jacek Kupiec, kierownik referatu Inżynierii Ruchu Drogowego.

25.02.2014
Twój komentarz:
Ankieta
Mija rok od wyborów samorządowych. Czy zauważyłeś zmiany w funkcjonowaniu Tarnowa i jak je oceniasz?
| | | |