Zimowe spotkanie na zamku

 Muzeum Okręgowe w Tarnowie i oddział muzeum na zamku w Dębnie zapraszają 23 listopada o 17.00 na Zimowe Spotkania przy Piwie. Spotkanie będzie m.in. podsumowaniem projektu „Dziwny jest ten świat”, upamiętniającego 10 rocznicę śmierci Czesława Niemena.

 

W niedzielę, 23 listopada, o godzinie 17.00 w muzeum na zamku w Dębnie odbędą się Zimowe Spotkania przy Piwie, podczas których, uroczystym koncertem, zakończony zostanie realizowany w ciągu mijającego roku projekt „Dziwny jest ten świat”. Związany jest on z przypadającą w tym roku 10 rocznicą śmierci wybitnego polskiego artysty – Czesława Niemena.
Podczas koncertu wystąpi para młodych artystów zafascynowanych twórczością Niemena. Barbara Balcer i Kamil Sarnicki są studentami Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Od roku wspólnie rozwijają swoją pasję, tworząc duet przyjacielsko-akustyczny. Wykonują utwory m.in. Stevie Wondera, Raya Charlesa, Bruno Marsa. Koncert w Dębnie, podczas którego zagrają największe przeboje Niemena w aranżach akustycznych, dedykują w hołdzie temu wybitnemu i oryginalnemu artyście.
Na czas bezpośrednio po koncercie przygotowana została krótka prezentacja multimedialna wraz z komentarzem, podsumowująca i przypominająca całoroczną, działalność muzeum - koncerty, wystawy, imprezy plenerowe, zajęcia edukacyjne, prace remontowo-porządkowe i inne.
Na zakończenie wieczornego spotkania organizatorzy zapraszają wszystkich na degustację piwa.

22.11.2014
Twój komentarz:
Ankieta
Jak spogladasz na nowy rok?
| | | |