W Tarnowskim Centrum Kultury trwa Festiwal Kabaretowy PAKAdemia. Mamy dla internautów dwuosobowe, bezpłatne zaproszenia na festiwalowe imprezy w dniach 6 i 7 lutego. Zapraszamy do biletomanii.
Tarnowskie Centrum Kultury i Stowarzyszenie Promocji Sztuki Kabaretowej PAKA są współorganizatorami PAKAdemii – Festiwalu Kabaretowego w Tarnowie, na program którego w tym roku składają się m.in. eliminacje regionalne do 31. Przeglądu PAKA, występy stand-uperów.
Mamy dla czytelników po jednym, dwuosobowym, bezpłatnym zaproszeniu na piątkową i sobotnią imprezę w ramach Festiwalu.
6 lutego odbęda się eliminacje regionalne do 31. Przeglądu Kabaretów PAKA z udziałem: Kabaretu Zza Miedzy, Kuby Krzymińskiego, Kabaretu Trzecia Strona Medalu, Trąba Zza Słonia, Armina Innerhofera, Antoniego Gorgoń-Gruchy.
Następnego dnia, 7 lutego, zaplanowano Stand-up z udziałem Tomka Nowaczyka, Karola Kopca i Marcina Zbigniewa Wojciecha.
Obie imprezy rozpoczną się o 19.00 w piwnicach TCK. Bilety na eliminacje kosztują 15 złotych, na Stand-up 25 złotych.
Bezpłatne zaproszenia trafią do osób, które jako pierwsze prześlą na adres: redakcja@tarnowskieinfo.pl maile z tekstem: „Paka”, lub „Stand-ip” oraz podadzą numer swojego telefonu kontaktowego.
Życzymy powodzenia.