Spotkanie z ekspertem - cyfrowe biblioteki

 Centrum Edukacji i Kreacji Cyfrowej Fabryka Przyszłości zaprasza 11 sierpnia do swojej siedziby w Tarnowie na kolejne spotkanie z ekspertem. Spotkanie adresowane jest do tarnowskich seniorów. Wstęp wolny. Tematem dyskusji będzie korzystanie z wirtualnych bibliotek i archiwów.

 

11 sierpnia o godz.10.00 w Fabryce Przyszłości przy ul. Szerokiej 7 w Tarnowie odbędzie się kolejne z cyklu „Spotkanie z ekspertem”. Tym razem temat spotkania brzmi „Cyfrowe biblioteki i archiwa”.

Jako gość – ekspert zaproszona została Barbara Bielaszka-Podgórny, historyk, archiwista – pracownik Instytutu Historii i Archiwistyki Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie.

Uczestnicy spotkania będą mieli okazję nauczyć się korzystania z wirtualnych bibliotek i archiwów oraz dowiedzą się jak efektywnie przeszukiwać zasoby cyfrowe i przeglądać treść wybranych publikacji.

- Spotkanie adresowane jest do tarnowskich seniorów, a temat spotkania był sugerowany przez nich,  chcą w pełni korzystać z możliwości dostępu do książek on-line – mówi Anna Burda, opiekun Centrum Edukacji i Kreacji Cyfrowej Fabryka Przyszłości, projektu współfinansowanego z budżetu Miasta Tarnowa. - Spotkanie jest bezpłatne i każdy może wziąć w nim udział. Serdecznie zapraszamy na ul. Szeroką 7.

09.08.2016
Twój komentarz:
Ankieta
Czy weźmiesz udział w nadchodzących wyborach prezydenckich?
| | | |