Bruk – Bet Nieciecza – Glinik Gorlice 2:1

Zwycięska passa lidera trwa. Przed tym spotkaniem gospodarze mieli na koncie siedem kolejnych zwycięstw, goście natomiast nie przegrali od dziewięciu spotkań. W efekcie kibice obejrzeli interesujące spotkanie, zakończone wygrana gospodarzy. Bruk – Bet nadal przewodzi ligowej tabeli z 29 punktami po 12 meczach. Kolejnym przeciwnikiem piłkarzy z Niecieczy będą rezerwy kieleckiej „Korony”. Zespól z Kielc zajmuje w tabeli trzecią lokatę.

Kolejne trzy punkty wywalczyli piłkarze „Bruk – Betu”. Tym razem lider okazał się lepszy od zespołu Glinika Gorlice. Gospodarze od początku spotkania atakowali, dogodne sytuacje do zdobycia prowadzenia zmarnowali jednak Dzierżanowski i Krupa. Goście pierwsza akcję przeprowadzili dopiero po 10 minutach meczu, strzał Stępkowicza obronił jednak Bomba. Glinik mógł objąć prowadzenie po kolejnej akcji, na szczęście dla piłkarzy z Niecieczy dobrej sytuacji nie wykorzystał Markuszewski. Pierwsza bramka padła wreszcie w 22 minucie, goście objęli prowadzenie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i strzale Traore. Wyrównanie padło po rzucie rożnym i mocnym strzale Kota. Rezultat spotkania ustalony został tuż po przerwie – po błędzie bramkarza piłkę do siatki z linii bramkowej wepchnął ponownie Kot. Po stracie drugiej bramki goście zaatakowali, gospodarze ograniczali się do kontrataków, żadnej z drużyn nie udało się już jednak zdobyć bramki. W doliczonym czasie gry, za dyskusje z sędzią ukarany został czerwoną kartką zawodnik Glinika Artur Olech.

Piłkarze z Niecieczy nadal przewodzą ligowej tabeli z dorobkiem 29 punktów zdobytych w 12 meczach i sześcioma punktami przewagi nad krakowskim Hutnikiem. W kolejnym spotkaniu rywalem „Bruk - Betu” będzie, zajmujący trzecie miejsce w lidze zespół rezerw kieleckiej „Korony”.

Bruk – Bet Nieciecza – Glinik Gorlice 2:1 (1:1)
Bramki: Kot 2 (34 i 48 min.) - Traoré 23 min.
Żółte kartki: Krupa, Wójcik - Martuszewski, Skowroński, czerwona kartka: Olech.
Bruk-Bet: Bomba - Krupa (75 min. Mikoś), Kleinschmidt, Prus-Niewiadomski, Wójcik , Kędzior, Krauze (75 min. Fijał), Kurzawski (67 min. Metz), Kot, Wolański, Dzierżanowski (65 min. Saratowicz).
Sędziował: Grzegorz Noworolnik (Nowy Targ), widzów: 400.
27.10.2008
Twój komentarz:
Ankieta
Czy zaszczepisz się przeciwko COVID-19?
| | | |