Z okazji święta zakochanych, czyli walentynek, przypadających 14 lutego, na placu Sobieskiego w Tarnowie stanie duże, podwójne czerwone serce, pod którym będzie można przechodzić i robić sobie pamiątkowe fotografie. Mała niespodzianka będzie też czekać na wszystkich, którzy w najbliższych dniach wybiorą się na tarnowski Rynek i rzucą okiem na Ratusz.
Walentynkowe serce na placu Sobieskiego w Tarnowie będzie zdobić plac przez kilka dni. Wszyscy chętni będą mogli się pod nim fotografować – podobnie jak pod bombkami czy słodkim domkiem, które dekorowały centrum Tarnowa w okresie Bożego Narodzenia.
Ozdobiony zostanie też tarnowski Ratusz, na którego ścianach w najbliższych dniach będzie można zobaczyć barwne świetlne serduszka.