Zaproszenie dla maturzystów

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie apelują do przyszłorocznych maturzystów – jeśli zastanawiacie się nad swoją przyszłością, wyborem studiów i dalszej drogi zawodowej - przyjdźcie na spotkanie promujące kierunki techniczne, matematyczne i przyrodnicze. Spotkanie odbędzie się 11 września o godzinie 11.00 w Auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie.

Uczniowie, którzy w przyszłym roku zdawać będą egzamin maturalny, a zainteresowane są studiami na kierunkach technicznych, matematycznych lub przyrodniczych mogą dowiedzieć się więcej o planowanych studiach podczas spotkania informacyjnego organizowanego 11 września o 11.00 w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie.
Podczas spotkania przewidziano wystąpienie przedstawiciela Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz krótkie wykłady promujące podjęcie studiów na kierunkach technicznych, matematycznych i przyrodniczych.
Wykłady prowadzić będą pracownicy naukowi Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie oraz Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu. Studenci z kół naukowych obu uczelni zaprezentują doświadczenia laboratoryjne.
W związku z ograniczoną liczbą miejsc, zainteresowane grupy szkolne mogą potwierdzać udział w spotkaniu dzwoniąc na numer telefonu 014 63 16 603.

Program spotkania:
11.00 – 11.10
- wystąpienie Jego Magnificencji prof. dr. hab. Stanisława Komornickiego Rektora PWSZ w Tarnowie
11.10 – 11.20 - wystąpienie przedstawiciela Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego
11.20 – 11.30 - „Dlaczego warto studiować na kierunkach technicznych, matematycznych
i przyrodniczych?” wykład przedstawiciela PWSZ w Tarnowie
11.30 – 11.45 - „Dlaczego warto studiować na kierunkach technicznych, matematycznych
i przyrodniczych?” – doświadczenia wykonane przez studentów PWSZ w Tarnowie
11.45 – 11.55 - „Kierunki techniczne, matematyczne i przyrodnicze jako klucze do rozwoju nowoczesnych technologii i przemysłu” wykład przedstawiciela PWSZ w Nowym Sączu
11.55 – 12.10 - „Kierunki techniczne, matematyczne i przyrodnicze jako klucze do rozwoju nowoczesnych technologii i przemysłu” doświadczenia wykonane przez studentów PWSZ w Nowym Sączu
12.10 - Dyskusja
07.09.2009
Twój komentarz:
Ankieta
Biorąc pod uwagę infalcję i ogólną sytuację gospodarczą, sądzę, że moja sytuacja w ciągu najbliższego roku:
| | | |