Trwa Forum Inwestycyjne

8 września po południu konferencją prasową rozpoczęto w Tarnowie II Forum Inwestycyjne. Impreza potrwa dwa dni, a jej uczestnicy prosto z Tarnowa pojadą na Forum Ekonomiczne do Krynicy. Forum Inwestycyjne odbywa się w Tarnowie po raz drugi. W spotkaniu bierze udział około 200 gości z Polski i krajów Europy Środkowo – Wschodniej.

W Tarnowie trwa II Forum Inwestycyjne, którego organizatorami jest samorząd Tarnowa i Instytut Wschodni. Spotkanie w Tarnowie potrwa dwa dni, bierze w nim udział około 200 gości z całej Polski oraz krajów Europy Środkowo – Wschodniej. Oficjalnego otwarcia Forum w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie dokonał prezydent Ryszard Ścigała. W konferencji prasowej uczestniczyli obok prezydenta Tarnowa Adam Leszkiewicz, podsekretarz stanu w Ministerstwie Skarbu i Roman Ciepiela, Wicemarszałek Województwa Małopolskiego. - Dobrze, że tarnowskie spotkanie ma sprecyzowany temat i precyzyjnie określoną problematykę. Nie będzie więc bezproduktywną dyskusją o wszystkim – mówił m.in. podczas otwarcia minister Adam Leszkiewicz.
Forum Inwestycyjne w Tarnowie jest prologiem do Forum Ekonomicznego w Krynicy. 9 września goście tarnowskiej imprezy przeniosą się do Krynicy. Forum prowadzone będzie w formie paneli dyskusyjnych, z prezentacją ofert prywatyzacyjnych z poszczególnych krajów Europy Środkowej i Wschodniej. Pierwszy panel dyskusyjny poświęcony był tematyce prywatyzacji w czasach kryzysu. Kolejne dotyczyły bezpieczeństwa energetycznego i środkowoeuropejskiego sektora finansowego po kryzysie.08.09.2009
Twój komentarz:
Ankieta
Biorąc pod uwagę infalcję i ogólną sytuację gospodarczą, sądzę, że moja sytuacja w ciągu najbliższego roku:
| | | |