Stare przedmioty mile widziane

26 września podczas drugiego dnia jubileuszu 450-lecia I Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie zaplanowana jest wielka aukcja starych przedmiotów związanych z historią tej szkoły. Pieniądze uzyskane w ten sposób trafią na konto szkoły. Warunkiem przeprowadzenia aukcji jest jednak przekazanie przedmiotów przez nauczycieli, pracowników i absolwentów szkoły.

Jednym z punktów programu jubileuszu I Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie ma być aukcja przedmiotów związanych z historią szkoły. - Aukcja odbędzie się, o ile takie przedmioty uda nam się zgromadzić. Nie jest to zadanie proste, stąd apel do absolwentów naszej szkoły, kadry nauczycielskiej i wszystkich osób ze szkołą związanych, by pomogli w gromadzeniu takich przedmiotów – mówi Małgorzata Wrześniowska, dyrektor I LO.
Pewna liczba przedmiotów została już zebrana. Trafią one na scenę, jaka zbudowana zostanie na ulicy Wałowej na wysokości Grobu Nieznanego Żołnierza w sobotę 26 września. W przerwie pomiędzy występami artystycznymi zaplanowanymi na ten dzień, konferansjerzy poprowadzą aukcję. Zgromadzone w ten sposób pieniądze trafią na konto szkoły.
09.09.2009
Twój komentarz:
Ankieta
Biorąc pod uwagę infalcję i ogólną sytuację gospodarczą, sądzę, że moja sytuacja w ciągu najbliższego roku:
| | | |