Meble drewniane to meble z duszą

 Są dziełem natury i człowieka. Tworzone z ogromną precyzją, urzekają prostotą.  Drewniane meble Domdekor prezentują autentyczną wyjątkowość drewna i nawiązują do ponadczasowego piękna.

 

Naturalne tworzywo, podlegające procesowi starzenia, zmieniające się na skutek oddziałujących na nie czynników zewnętrznych i upływającego czasu, każde mające inną historię i tym samym wyróżniający go wygląd, podkreślony unikalnym usłojeniem. Takie jest drewno, w którym rzeźbi zespół artystów Domdekor. To ludzie, zajmujący się już od ponad 20 lat produkcją mebli drewnianych. Jest w nich ogromna autentyczność i nieposkromiona precyzja, dzięki czemu każdy mebel jest dziełem natury i człowieka, a jego mocny charakter podkreślają solidność, stabilność i trwałość. Meble drewniane Domdekor powstają z drewna sosnowego i bukowego. Są w kolejnych etapach zabezpieczane ekologicznymi impregnatami, lakierami i bejcą. Dzięki temu powstaje produkt, który zachwyci też kolejne pokolenia.

 

Konsekwentna oferta producenta mebli drewnianych

Domdekor charakteryzuje się zamiłowaniem do klasyki, przez co również powstałe meble drewniane nawiązują do ponadczasowego piękna. Są to meble w większości proste i w naturalny sposób prezentujące autentyczną wyjątkowość drewna. Wsparcie ich na niewielkich nóżkach nadaje im lekkości, z kolei frezowania i żłobienia sprawiają, że drewniane meble zyskują ciekawe zdobienia bez konieczności użycia innych materiałów. Oferta producenta dotyczy drewnianych łóżek, szaf różnej wielkości, komód i szafek nocnych. Ponadto zajmuje się on produkcją regałów, witryn, biurek i szafek na buty. Ofertę uzupełniają wygodne i wysokogatunkowego materace polskich producentów. Meble drewniane Domdekor dostępne są na stronie https://www.urokdrewna.pl/.

 

21.04.2020
Twój komentarz:
Ankieta
Czy jesteś za przywróceniem handlu w niedziele?
| | | |