Udany wyjazd Okocimskiego

Okocimski Brzesko pokonał na wyjeździe Ruch Wysokie Mazowieckie 2:1. Obydwie bramki dla drużyny z Brzeska padły w pierwszych 20 minutach meczu. Po tej wygranej Okocimski zajmuje w tabli II ligi piąte miejsce z dorobkiem 34 punktów.

Piłkarze Okocimskiego Brzesko od mocnego uderzenia rozpoczęli mecz wyjazdowy z Ruchem Wysokie Mazowieckie. Od początku przejęli inicjatywę i w ciągu 20 minut zdobyli dwie bramki. Najpierw po dośrodkowaniu Matrasa bramkarz gospodarzy minął się z piłką, która spadła pod nogi Jagły, a ten z bliskiej odległości skierował ja do siatki. Dwie minuty później dośrodkowywał Szymonik, piłka trafiła do Popieli, a ten uderzeniem głową zdobył drugiego gola.
Gospodarze śmielej zaatakowali dopiero po przerwie. W 69 minucie piłka po uderzeniu Twardowskiego trafiła w spojenie słupka i poprzeczki. Pięć minut później z rzutu wolnego dośrodkował Żaglewski, a do siatki gości trafił, uderzając piłkę głową, Czarnecki.
Okocimski zajmuje w ligowej tabeli piąte miejsce, mając 34 punkty zdobyte w 19 meczach i tracąc do najlepszych drużyn trzy punkty. Pamiętać jednak trzeba, że zarówno Bruk – Bet Nieciecza, jak i Świt Nowy Dwór Mazowiecki mają rozegrany o jeden mecz mniej.

Ruch Wysokie Mazowieckie - Okocimski KS Brzesko 1:2 (0:2)
Bramki: Czarnecki (74 min.) - Jagła (17 min.), Popiela (19 min.)
Żółte kartki: Zalewski, Żaglewski, Jegliński - Darmochwał, Policht
Okocimski: Palej - Szymonik, Policht, Jagła, Wawryka, Rupa (90 min. Cegliński), Darmochwał (86 min.Kostecki), Kozieł, Matras, Popiela (84 min. Skorupski), Ogar (67 min. Kisiel)
Sędziował: W. Sawa (Chełm), widzów: 60.