Ktokolwiek widział...

 Komenda Miejska Policji w Tarnowie prowadzi poszukiwania zaginionego Łukasza Grzegorczyka, mieszkańcem podtarnowskiej Zawady. Ktokolwiek widział zaginionego bądź zna miejsce jego pobytu, proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką Policji.

 

7 czerwca około godziny 5.00 opuścił miejsce zamieszkania w miejscowości Zawada Łukasz Grzegorczyk. Mężczyzna oddalił się samochodem marki Toyota Corolla, koloru czerwonego, typu hatchback. Pojazd został znaleziony w godzinach wieczornych, w zaroślach, w niedaleko miejsca zamieszkania. Zaginiony do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis: mężczyzna w wieku 40 lat, wzrostu około 185 cm, szczupłej budowy ciała, oczy brązowe, włosy krótkie, ciemne z siwizną na skroniach, brak zarostu, nos prosty, uszy duże.

Ktokolwiek widział zaginionego, bądź zna miejsce jego pobytu proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Tarnowie tel. 47 831 1222 lub najbliższą jednostką Policji pod numerem telefonu 112.

 

 

08.06.2021
Twój komentarz:
Ankieta
Czy zaszczepisz się przeciwko COVID-19?
| | | |