Park Wodny powoli przywracany

 Wyłączona z użytku „stara” część Parku Wodnego w Tarnowie ponownie działa. W Parku, zarówno w środku jak i na zewnątrz, wciąż jednak trwa remont, który, według wykonawcy, ma się zakończyć za około trzy tygodnie.

 

Wyłączona z użytku w niedzielę „stara” część Parku Wodnego ponownie działa. W związku z awarią systemu wentylacji, nieczynne były dwa baseny oraz jacuzzi. Aktualnie wymieniany jest spalony silnik, który odpowiadał za wentylację. Zregenerowany powróci do Parku Wodnego pod koniec tygodnia. – Otworzyliśmy już starą część, choć musimy zaznaczyć, że warunki do pływania w niej są nieco gorsze, ze względu na wilgotność w hali basenowej, bo system nie jest w pełni sprawny. Niemniej jednak do końca tygodnia wszystko powinno wrócić do normy – informuje dyrektor Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, Arkadiusz Marszałek.

Ze względu na sprzyjające warunki pogodowe, w Parku Wodnym trwa także remont, który wykonywany jest zarówno w środku jak i na zewnątrz. Ten, według wykonawcy, ma się zakończyć za około trzy tygodnie.

 

20.07.2021
Twój komentarz:
Ankieta
W tym roku urlop spędzę:
| | | |