Kasia Moś w Kąśnej

 W Centrum Paderewskiego pojawi się nie po raz pierwszy, bo to tutaj od dziecka towarzyszyła ojcu. Kasia Moś powraca do Kąśnej jako ukształtowana artystka z programem coverów światowych przebojów. Centrum Paderewskiego w Kąśnej Dolnej zaprasza 24 lipca na koncert artystki.

 

W sobotę, 24 lipca o godzinie 18.00, w Centrum Paderewskiego w Kąśnej Dolnej odbędzie się koncert Kasi Moś.

Kasia Moś w Centrum Paderewskiego pojawi się nie po raz pierwszy. Jako mała dziewczynka towarzyszyła swojemu ojcu, wybitnemu dyrygentowi Markowi Mosiowi podczas warsztatów nowo powstającej Orkiestry Aukso, która tutaj szlifowała swoje pierwsze programy koncertowe. Kasia Moś powraca do Kąśnej jako ukształtowana artystka z programem coverów światowych przebojów Arethy Franklin i Alicii Keys. Podczas koncertu usłyszeć będzie można również autorskie piosenki artystki z pierwszej debiutanckiej płyty „Inspination” oraz kilka premierowych utworów zapowiadających drugi solowy album. Towarzyszyć jej będzie zespół w składzie: Mateusz Moś (skrzypce, wokal), Paweł Tomaszewski (instrument klawiszowy), Maciej Magnuski (bas, moog), Tomasz Machański (perkusja).

Bilety w cenie 40 złotych są w sprzedaży online na www.centrumpaderewskiego.pl Udział w koncercie możliwy jest wyłącznie pod warunkiem złożenia pisemnego oświadczenia, że uczestnik, według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną wirusem Sars-CoV-2 oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym. Oświadczenie dostępne jest na stronie internetowej Centrum Paderewskiego i w punkcie kasowym bezpośrednio przed koncertem.

21.07.2021
Twój komentarz:
Ankieta
Czy zaszczepisz się przeciwko COVID-19?
| | | |