Wolne miejsca w szkołach

 W miejskich szkołach ponadpodstawowych w Tarnowie zostało 186 wolnych miejsc dla uczniów z miasta i regionu. Nabór uzupełniający rozpocznie się 3 sierpnia.

 

3 sierpnia rozpoczyna się nabór uzupełniający do szkół ponadpodstawowych w Tarnowie. W miejskich szkołach zostało 186 wolnych miejsc dla uczniów z miasta i regionu.
Aż 64 wolne miejsca zostały w liceach ogólnokształcących. Najwięcej miejsc, bo 13, jest w V LO. Trochę mniej – 10 - jest w XX LO z Oddziałami Integracyjnymi. XVI LO może jeszcze przyjąć ośmioro uczniów. Siedem miejsc zostało w II LO, a po sześć w I i III LO. Równo po pięć miejsc zostało także w IV i VII LO. Najmniej, bo cztery miejsca, zostały w XIV LO.
Najwięcej wolnych miejsc, bo aż 68, można znaleźć w technikach. ZST nr 1 przyjmie jeszcze 22 uczniów. Trochę mniej, bo 16 uczniów, przyjmie ZSME nr 4. 11 miejsc jest także w ZSTZ nr 6. Sześcioro uczniów znajdzie miejsce w ZSOiT nr 5 i ZSB nr 7, a w ZSEO nr 9 są jeszcze cztery wolne miejsca. Najmniej miejsc zostało w ZSEG nr 3 – tam znajdą się miejsca dla trojga uczniów.
Do szkół branżowych zostały 54 miejsca. 18 uczniów przyjmie jeszcze szkoła nr 1, a 17 miejsc zostało w szkole nr 3. 14 osób przyjmie także szkoła nr 5. Najmniej miejsc zostało w szkole nr 4 – tam tylko sześcioro uczniów ma szansę na dostanie się w naborze uzupełniającym.

 

 

 

 

 

02.08.2021
Twój komentarz:
Ankieta
Czy zaszczepisz się przeciwko COVID-19?
| | | |