Wciąż bez wygranej

Po piątkowym meczu 4. kolejki PKO BP Ekstraklasy, Bruk-Bet nie poprawił dorobku punktowego. Na własnym stadionie przegrał 1:3 z Lechem Poznań. Bruk-Bet po czterech kolejkach zajmuje 16 miejsce z dorobkiem dwóch punktów. Kolejny mecz niecieczanie rozegrają w Warszawie z Legią.

W pierwszym spotkaniu 4. kolejki PKO Ekstraklasy, Bruk-Bet Termalica Nieciecza przegrała u siebie z Lechem Poznań. Dwie bardzo szybko zdobyte bramki przez Kolejorza ustawiły spotkanie pod ekipę gości.

Najpierw, w 2 minucie, strzałem z rzutu wolnego Barry Douglas nie dał żadnych szans Tomaszowi Losce. Dwie minuty później  Joao Amaral znalazł się w polu karnym gospodarzy i podwyższył wynik.

Pod koniec pierwszej połowy z rzutu karnego celnie uderzył Piotr Wlazło. Ishak przytrzymał Grzybka podczas rozegrania rzutu rożnego przez gospodarzy i arbiter wskazał na „wapno".

W 77 minucie goście ponownie cieszyli się z bramki. Dobre rozegranie kornera przez Lecha i Ishak główką z bliskiej odległości trafił do siatki.

Termalica nadal nie wygrała meczu w tym sezonie. Po czterech kolejkach zajmuje 16 miejsce z dorobkiem dwóch punktów. Kolejny mecz niecieczanie rozegrają w Warszawie z Legią.

Bruk-Bet Termalica – Lech Poznań 1:3 (1:2)

Bramki: Wlazło (42-karny) - Douglas (2 min.), Amaral (4 min.) Ishak (85 min.)

Żółte kartki: Bierdrzycki, Wlazło, Grzybek, ŻyraDouglas

Bruk-Bet Termalica: LoskaWasilewski (46 min. Hlousek), Tekijaski, Putiwcew, Biedrzycki (30 min. Żyra), Grzybek, Stefanik (82 min. Hubinek), Radwański (68 min. Zema), Wlazło, Terpiłowski, Mesanović (68 min. Gergel)

Sędziował: T. Wajda (Żywiec), widzów 4323.