Trzecie spotkanie Biało-Niebieskich

 W środę, 18 sierpnia, piłkarze tarnowskiej Unii na własnym boisku rozegrają następne spotkanie w ramach III kolejki. Ich przeciwnikiem będzie ekipa Chełmianki Chełm. Biało-Niebiescy do tej pory zanotowali dwa remisy.

 

Początek sezonu narzuca piłkarzom tarnowskiej Unii dość intensywne tempo. W środę, 18 sierpnia, podopieczni trenera Radosława Jacka rozegrają na własnym boisku następne spotkanie w ramach III kolejki. Ich rywalem będzie ekipa Chełmianki Chełm. Zawodnicy startujący pod egidą Grupy Azoty dotychczas zanotowali dwa remisy - inauguracyjne spotkanie z MKS Podlasie Biała Podlaska zakończyło się remisem 1:1, a w minioną sobotę Jaskółki urwały punkty ekipie z Podhala, gdzie pojedynek zakończył się rezultatem 2:2.

Chełmianka ligowe zmagania także rozpoczęła od remisu 1:1 mierząc się na wyjeździe z ekipą KSZO Ostrowiec. W drugiej kolejce odniosła jednak pewnie zwycięstwo nad ekipą Wólczanki 3:1.

- W dniu dzisiejszym podsumowaliśmy to co wydarzyło się w ostatnią sobotę i rozpoczęliśmy bezpośrednie przygotowania do meczu z Chełmianka Chełm. Każdy z zawodników jest w pełni sił i z pełnym zapałem walczy o skład na najbliższe spotkanie. Myślę, że spotkanie jakie rozegraliśmy w Nowym Targu mocno podniosło morale zespołu, ponieważ na ciężkim terenie dwukrotnie odrabialiśmy straty bramkowe. Jestem spokojny, że z każdym treningiem nasza drużyna będzie robić jeszcze większy postęp, a jakość i inteligencja piłkarską jaka jest w zespole pozwoli nam szybciej zrozumieć zasady jakie będę występować podczas spotkań ligowych - powiedział przed środowym meczem trener Radosław Jacek.

Początek środowego meczu o godzinie 17.00.

Ważne informacje dla kibiców

- Bilety na spotkanie można nabywać online do momentu rozpoczęcia meczu(kod QR będzie sprawdzany na bramie). W kasie stadionu będzie dostępny bilet na to spotkanie w cenie 20 złotych, a także karnety.

- W dniu meczowym kasa i brama stadionu zostanie otwarta o godzinie 16:00.

- Każda osoba zobowiązana jest do posiadania przy sobie dowodu osobistego lub innego dokumentu ze zdjęciem i okazania go służbom ochrony na każde polecenie.

- Klub zachęca kibiców do możliwie jak najwcześniejszego pojawienia się na stadionie, co usprawni wejście na obiekt.

- Uczniowie Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego ZKS Unia Tarnów mają wstęp darmowy wraz z 1 opiekunem na podstawie aktualnej legitymacji szkolnej. Zawodnicy akademii - wstęp wolny na podstawie list zgłoszonych przez trenerów prowadzących.

 

 

 

 

 

17.08.2021
Twój komentarz:
Ankieta
Czy zaszczepisz się przeciwko COVID-19?
| | | |