Puchar Tarnowa w kolarstwie górskim

 W niedzielę, 12 września odbędzie się pierwszy wyścig,  27. edycji Pucharu Tarnowa w kolarstwie górskim, w konkurencji cross-country. Zgłoszenia do wyścigu przyjmowane są do środy, 8 września. Będzie także możliwość zgłoszenia się w dniu zawodów.

 

W niedzielę, 12 września, na Górze św. Marcina odbędzie się pierwszy wyścig, 27. edycji Pucharu Tarnowa w kolarstwie górskim, w konkurencji cross-country. Jego start i meta usytuowane będą na terenie Parku Biegowego Marcinka na ulicy Harcerskiej. Rywalizacja przebiegać będzie w piętnastu kategoriach wiekowych – nie licząc wyścigów dzieci, jadących na wydzielonej trasie – dziewięciu dla mężczyzn i sześciu dla kobiet. Zawody rozpoczną się o godzinie 10.00, kiedy na trasę wyruszą młodzicy, czyli zawodnicy urodzeni w latach 2007-2008.

Zgłoszenia do wyścigu przyjmowane są do środy, 8 września. Dodatkowych zgłoszeń dokonywać będzie można w biurze zawodów, które czynne będzie w dniu startu od godziny 8.00 do 30 minut przed rozpoczęciem każdego wyścigu.

Kolejne wyścigi Pucharu Tarnowa rozegrane zostaną także na Górze św. Marcina –26 września i 3 października. Organizatorem Pucharu Tarnowa jest Stowarzyszenie Sportowe Sokół Tarnów przy współpracy Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

 

06.09.2021
Twój komentarz:
Ankieta
Czy zaszczepisz się przeciwko COVID-19?
| | | |