S.M.Rock daje popis

 W piątek, 24 września, Amfiteatr Letni w Tarnowie zaprasza na koncert uczniów i nauczycieli Szkoły Muzyków Rockowych – S.M.Rock. To pierwsza tego typu impreza od początku pandemii, a równocześnie zakończenie tegorocznego sezonu artystycznego w amfiteatrze.

 

Tarnowskie Centrum Kultury zaprasza 24 września o godzinie 19.00 do Amfiteatru Letniego na koncert uczniów i nauczycieli Szkoły Muzyków Rockowych – S.M.Rock. To pierwsza tego typu impreza od początku pandemii i ostatnia w tegorocznym sezonie artystycznym w amfiteatrze. W programie koncertu znajdą się wybrane covery m.in. Amy Winehouse, Roxette, Alicii Keys, Billie Eilish, Blondie i innych.
Muzyczny wieczór otworzą uczniowie, zaś później scenę opanują nauczyciele S.M.Rock dając publiczności próbkę swoich możliwości i warsztatu. Na finał przewidziany jest występ gościa specjalnego. Po koncercie będzie możliwość uzyskania informacji o działalności S.M.Rock, a także zapisania się na zajęcia. Bilety w cenie 10 zł są do nabycia on-line oraz w kasie amfiteatru godzinę przed rozpoczęciem koncertu.

 

22.09.2021
Twój komentarz:
Ankieta
Czy zaszczepisz się przeciwko COVID-19?
| | | |