Na początek GKS Tychy

 W niedzielę, 26 września, drużyna Unii Tarnów rozpoczyna rozgrywki w 1 Lidze futsalu w sezonie 2021/2022. Pierwszym rywalem Jaskółek będzie ekipa GKS Tychy.

 

Jaskółki rozpoczynają zmagania w 1 Polskiej Lidze Futsalu. To drugi sezon z rzędu spędzony w pierwszoligowych rozgrywkach. W niedzielę, 26 września, Biało-Niebiescy zainaugurują sezon meczem z ekipą GKS Tychy. Początek spotkani, które odbędzie się w hali PWSZ w Tarnowie, o godzinie 18.00.

Tarnowianie pracowali nad osiągnięciem optymalnej formy trenując indywidualnie oraz drużynowo i skupiając się nad różnych aspektach gry i budowania wytrzymałości fizycznej. Skład Jaskółek uległ jedynie kosmetycznym zmianom - trzon drużyny w dalszym ciągu stanowią zawodnicy, którzy reprezentowali barwy klubu z Mościc w ubiegłym sezonie. - Liczę na to, że będziemy jeszcze mocniejsi niż w zeszłym sezonie. Utrzymaliśmy zeszłoroczny skład, który jest już zgrany ze sobą i posiada cenne doświadczenie pierwszoligowe. Drużyna została wzmocniona trzema nowymi zawodnikami - Robert Ślęczka, Filip Świderski, Mateusz Waryłkiewicz. Nowi  zawodnicy w drużynie są po to, aby podnieść jakość zespołu oraz byśmy mogli wspólnie zrobić postęp. To wszystko się powinno zaowocować i przełożyć się  na rozwój klubu - mówi kierownik drużyny Mariusz Babiarz.

 

 

24.09.2021
Twój komentarz:
Ankieta
Czy zaszczepisz się przeciwko COVID-19?
| | | |