Warsztaty fotograficzne

 Tarnowskie Centrum Kultury zaprasza na warsztaty fotograficzne „Portret - Między Prawdą a Kreacją”, które poprowadzi Robert Pranagal. Dzień wcześniej w Galerii TCK nastąpi otwarcie jego wystawy „Memu miastu” i spotkanie z autorem.

 

Wracają prowadzone przez TCK zajęcia cykliczne, w tym prowadzona z powodzeniem otwARTa pracownia fotograficzna. Pierwszym z wydarzeń są warsztaty fotograficzne „Portret - między prawdą a kreacją”, przygotowane z myślą o osobach, które fotografują i chciałyby zasięgnąć profesjonalnej porady, rozwinąć swoją pasję w kierunku fotografii portretowej. Warsztaty będą prowadzone w małych grupach, w przygotowanym studiu fotograficznym i z profesjonalnie przygotowanymi modelkami. Warsztaty poprowadzi Robert Pranagal, bohater wernisażu wystawy fotografii „Memu miastu”.

Na warsztaty należy przyjść z aparatem fotograficznym. Udział w warsztatach fotograficznych biorą osoby, które ukończyły 16 lat. Zajęcia odbędą się jednego dnia, w dwóch grupach i obejmować będą 4 godziny:

Grupa I  -  2 października (sobota)   -  godz. 9.00-13.00

Grupa II -  2 października (sobota)  -  godz. 14.00-18.00

Koszt udziału w warsztatach wynosi 50 złotych.

Zapisy rozpoczynają się 28 września w Biurze Obsługi TCK. Liczy się kolejność zgłoszeń, a gwarantem miejsca jest wpłata. Liczba miejsc ograniczona.

 

 

27.09.2021
Twój komentarz:
Ankieta
Czy zaszczepisz się przeciwko COVID-19?
| | | |