Drugie zwycięstwo

 W sobotni wieczór futsaliści tarnowskiej Unii rywalizowali z ekipą Luxiona AZS UMCS Lublin. Tarnowianie prezentują znakomitą formę, na początku sezonu notując drugie z rzędu zwycięstwo.

 

Po zaciętym pojedynku trzy punkty jadą do Tarnowa. Spotkanie futsalistów Unii Tarnów z ekipą Luxiona AZS UMCS Lublin zakończyło się zwycięstwem Jaskółek 3:4. Bramki dla Biało-Niebieskich zdobyli: Przybył(6′), Waryłkiewicz (28′), Grzesiak (28′), Ślęczka (32′). - Po wygranej w pierwszej kolejce z GKS Futsal Tychy chcieliśmy po raz kolejny sięgnąć po pełną pule punktów. Zdawaliśmy sobie sprawę jakim potencjałem dysponujemy i że wygrana w Lublinie jest jak najbardziej w naszym zasięgu. Myślę, że przez cały mecz to my byliśmy stroną dominującą mimo wyniku na “styku”, przy lepszej skuteczności wynik powinien być bardziej okazały, lecz nie ma co wybrzydzać i trzeba cieszyć się z wygranej z dalekiego wyjazdu na terenie na którym zawsze gra się ciężko. Już myślimy nad kolejnym meczem z Gwiazdą Ruda Śląska, na który już dzisiaj serdecznie zapraszam kibiców”powiedział po meczu Wojciech Przybył.

 

Luxioma AZS UMCS Lublin – ZKS Unia Tarnów 3:4

ZKS Unia Tarnów: Wałach – Przybył, Grzesiak, Mroczka, Podobiński, Fryś, Waryłkiewicz, Ślęczka, Świderski.

 

04.10.2021
Twój komentarz:
Ankieta
Czy uważasz, że osoby zaszczepione powinny mieć więcej przywilejów w korzystaniu z miejsc publicznych niż osoby niezaszczepione?
| | | |