Jesienny Piknik Ogrodniczy

 W niedzielę, 10 października, na terenach przyległych do Pałacu Sanguszków odbędzie się kolejna edycja Pikniku Ogrodniczego. Organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji, zarówno dla młodszych, jak i starszych.

 

Za oknami zrobiło się jesiennie więc pora na szóstą już edycję Jesiennego Pikniku Ogrodniczego. W niedzielę, 10 października na terenach wokół Pałacu Sanguszków pojawią się atrakcje i dla najmłodszych i dla tych trochę starszych. Na dzieci czekać będą konkursy i zagadki, dmuchane zjeżdżalnie, bańki mydlane, przejażdżki konne i pszczeli ogródek. Osoby interesujące się przyrodą z pewnością poświecą swoją uwagę Akademii Młodego Ogrodnika oraz warsztatom dekoracyjnym Przyroda w Słoiku. Program przewiduje ponadto pokaz carvingu (rzeźbienia w warzywach i owocach), bukieciarstwa, roślin egzotycznych, fitness i tańca. Podczas imprezy nie zabraknie poczęstunku w postaci ciast, bigosu, kiełbasy z grilla. Całość uświetni koncert charytatywny „Młodych wirtuozów” na rzecz Julii – uczennicy ZSEO oraz występ zespołu TransBand. Początek imprezy o godzinie 13.00. Organizatorami wydarzenia są Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych w Tarnowie, Rada Rodziców ZSEO, Rada Osiedla nr 6 Gumniska-Zabłocie oraz Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Tarnowskiego Ogrodnika im. Władysława Woźnego.

 

04.10.2021
Twój komentarz:
Ankieta
Czy uważasz, że osoby zaszczepione powinny mieć więcej przywilejów w korzystaniu z miejsc publicznych niż osoby niezaszczepione?
| | | |