Będzie trzecia wygrana?

 W najbliższą niedzielę – 10 października - tarnowianie rozegrają trzeci kolejkę w 1 Lidze Futsalu. Dotychczas Unia Tarnów na swoim koncie ma dwie wygrane. Najbliższym rywalem będzie zespół Gwiazdy Ruda Śląska.

 

W ubiegłą sobotę tarnowscy futsaliści zagrali pierwsze wyjazdowe spotkanie w sezonie 2021/2022. Ich rywalem była ekipa KS AZS UMCS Lublin. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Jaskółek 3:4.

Niedzielni rywale - ekipa Gwiazda Ruda Śląska, mają na swoim koncie porażkę przed własną publicznością z AZS UŚ Katowice (5:7) oraz zwycięstwo z Heiro Rzeszów (6:2).

- W pierwszych dwóch meczach pokazaliśmy, że będziemy bardzo mocną drużyną w tej lidze. Oczywiście nie spoczywamy na laurach tylko w każdym kolejnym spotkaniu będziemy walczyć o trzy punkty. W poprzednim sezonie, gdzie w znacznej większości mecze odbywały się przy pustych trybunach, grało się bardzo trudno. Teraz mamy nadzieję, że będzie inaczej. Dlatego bardzo gorąco zachęcam kibiców do przyjścia na hale już w najbliższą niedzielę gdzie podejmiemy Gwiazdę. Wasze wsparcie będzie nam bardzo potrzebne - mówi bramkarz Unii Jakub Wałach.

Początek spotkania zaplanowano na 17:00. Mecz rozegrany zostanie w hali sportowej przy PWSZ w Tarnowie. Wstęp wolny.

08.10.2021
Twój komentarz:
Ankieta
Czy zaszczepisz się przeciwko COVID-19?
| | | |