Trzeci mecz, trzecia wygrana

 Bardzo udanie rozpoczynają sezon 2021/2022 zawodnicy sekcji futsalu tarnowskiej Unii. W każdym z trzech dotychczas rozegranych spotkań zanotowali wygraną. W kolejnym meczu tarnowianie zmierzą się na wyjeździe z Heiro Rzeszów.

 

W niedzielne popołudnie Jaskółki zmierzyły się przed własną publicznością z drużyną Gwiazda Ruda Śląska. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Biało-Niebieskich 3:2. Tarnowianie bardzo udanie rozpoczęli spotkanie. Wynik meczu otworzył w czwartej minucie doskonale dysponowany tego dnia Wojciech Przybył. Na 2:0 podwyższył zaledwie dwie minuty później Konrad Stańczyk. Gospodarze ciągle szukali sposobności, aby zwiększyć przewagę nad ekipą Gwiazdy, co udało się Wojciechowi Przybyłowi, który w 12 minucie po raz drugi wpisał się na listę strzelców, dając Jaskółkom prowadzenie w stosunku 3:0. Zawodnicy z Rudy Śląskiej jeszcze przed zakończeniem pierwszej połowy zdobyli gola.

W drugiej połowie to goście ruszyli do ataku. W 27 minucie bramkę dla Gwiazdy zdobył grający z numerem czwartym Jakub Grzybowski. Przewaga Biało-Niebieskich stopniała do jednej bramki, a grę obu drużyn wkradło się sporo zamieszania, ponieważ końcowy rezultat pozostawał sprawą otwartą.

Dzięki pełnej mobilizacji i bardzo dobrej postawie w obronie, Jaskółki zwyciężyły w meczu 3:2 i dopisały do swojego konta trzecie zwycięstwo z rzędu.

Za tydzień tarnowianie zmierzą się na wyjeździe z Heiro Rzeszów.

 

Unia Tarnów – Gwiazda Ruda Śląska 3:2
Bramki: Przybył x2, Stańczyk

Unia: WałachPrzybył, Grzesiak, Mroczka, Podobiński, Strzelecki, Fryś,Waryłkiewicz, Ślęczka, Stańczyk, Adamski, Wardzała, Chudyba, Sojda

Sędziował: Ł. Szczołko (Lublin)

11.10.2021
Twój komentarz:
Ankieta
Czy zaszczepisz się przeciwko COVID-19?
| | | |