Wszystko o sztuce współczesnej

 Na zajęcia ze sztuki współczesnej zaprasza młodzież Centrum Sztuki Mościce. Zajęcia rozpoczną się w listopadzie, zapisy przyjmowane są do końca października.

 

Rysowanie, malowanie i konstruowanie - tym będą się zajmować młodzi podczas zajęć ze sztuki współczesnej w Centrum Sztuki Mościce. Zajęcia poprowadzi  Joanna Babula, tarnowska malarka. Podczas spotkań będzie okazja nie tylko do tworzenia, ale także nauki. Uczestnicy będą działać, analizować, interpretować i formułować swoją własną krytyczną opinię. - Gdy na warsztat wejdzie Roman Opałka to skupimy się na cyfrach, a gdy Władysław Hasior - trafimy do Raju z 1982 r., w którym znajdziemy dwa baranki, sztucznego świerszcza i drzewo z drutu oplecione plastikowymi liśćmi – zachęca do udziału Centrum Sztuki Mościce.

Zapisy trwają do końca miesiąca, a zajęcia ruszą w listopadzie i będą się obywać w czwartki, w godzinach od 16.00 do 17.30.

Zapisy odbywają się pod numerem telefonu 14 633 46 11 od poniedziałku do piątku od 9 do 15 lub drogą mailową: edukacja@csm.tarnow.pl. Spotkania są płatne.

 

21.10.2021
Twój komentarz:
Ankieta
Czy uważasz, że osoby zaszczepione powinny mieć więcej przywilejów w korzystaniu z miejsc publicznych niż osoby niezaszczepione?
| | | |