Zamknięta Bernardyńska

 W piątek i sobotę, 22 i 23 października, ulica Bernardyńska na odcinku od Wielkich Schodów do ulicy Szerokiej zostanie zamknięta dla ruchu kołowego. Ma to związek z rozbudową sieci ciepłowniczej.

 

W związku z rozbudową sieci ciepłowniczej w rejonie tarnowskiej starówki, od 22 października od godziny 19.00 do 23 października do godziny 19.00 zostanie zamknięta dla ruchu kołowego ulica Bernardyńska na odcinku od Wielkich Schodów do ulicy Szerokiej.

Dla zamkniętego odcinka została wyznaczona trasa objazdowa ulicami: Panny Marii – Narutowicza – Konarskiego – Gumniska – Mostowa – Kołłątaja. Na trasie objazdu zostanie umieszczone specjalne oznakowanie.

Ruch osób pieszych także będzie utrudniony w związku z wyłączeniem odcinka chodnika i koniecznością przejścia przez jezdnię w celu ominięcia miejsca prac budowlanych. Osoby poruszające się pieszo proszone są o zachowanie szczególnej ostrożności.

Jak zapewnia MPEC, pracownicy będą prowadzili prace w trybie całodobowym, aby do minimum ograniczyć okres utrudnień w komunikacji. MPEC Tarnów przeprasza za niedogodności i utrudnienia w ruchu.

 

21.10.2021
Twój komentarz:
Ankieta
Czy uważasz, że osoby zaszczepione powinny mieć więcej przywilejów w korzystaniu z miejsc publicznych niż osoby niezaszczepione?
| | | |