O.N.E. Quintet w TCK - odwołany!

 Po długiej przerwie do piwnic Tarnowskiego Centrum Kultury wracają imprezy jazzowe. Jako pierwszy, 24 listopada wystąpi kobiecy zespół O.N.E. Quintet.

 

Młodo, jazzowo i w kobiecym wydaniu. Taki będzie najbliższy koncert w piwnicach TCK. Na scenie 24 listopada wystąpi zespół O.N.E. Quintet. Dziewczyny z zespołu wykonają program złożony z własnych kompozycji i aranżacji.  - Jest to jazz zagrany nowocześnie, czerpiący inspirację zarówno z muzyki współczesnej, jak i hip hopu oraz etno. Muc, Rusinowska, Atmańska, Drabek i Wybrańczyk to wybitne przedstawicielki młodego pokolenia muzyków, na co dzień́ udzielające się̨ na scenie jazzowej, awangardowej i pop – zachęca do udziału TCK.

Bilety na wydarzenie można kupić zarówno stacjonarnie, w Biurze Obsługi TCK, jak i online, na stronie tck.pl. Przedsprzedaż rusza 3 listopada.

 

 

Jak informuje Tarnowskie Centrum Kultury,

z przyczyn niezależnych koncert w planowym terminie (24.11.21) został odwołany.
O nowym terminie występu O.N.E. Quintet poinformujemy za jakiś czas.
Bilety zakupione w TCK można zwrócić w Biurze Obsługi TCK - Rynek 5. Zwrot za zakupione bilety on-line zostanie wykonany automatycznie na konto.

20.11.2021
Twój komentarz:
Ankieta
Czy uważasz, że osoby zaszczepione powinny mieć więcej przywilejów w korzystaniu z miejsc publicznych niż osoby niezaszczepione?
| | | |