Powrót na Arenę Jaskółka

 Dzisiaj, 20 listopada, Grupa Azoty Unia Tarnów po roku przerwy ponownie rozegra mecz w Arenie Jaskółka. Tarnowianie podejmą drużynę Łomży Vive Kielce - osiemnastokrotnego Mistrza Polski.

 

Oddana do użytku w listopadzie 2019 roku Arena Jaskółka ponownie będzie spełniać swoją pierwotną funkcję. Do hali powróciła drużyna Grupy Azoty Unii Tarnów i wreszcie będzie miała okazję rozegrać ligowe spotkanie na swoim parkiecie. W sobotę, 20 listopada, poprzeczka ustawiona zostanie wysoko. Do Tarnowa przyjedzie zespół z Kielc, który od 10 sezonów w Superlidze nie ma sobie równych i z dużym powodzeniem mecze rozgrywa także w Lidze Mistrzów. Łomża Vive Kielce to drużyna światowej klasy, z wieloma gwiazdami w swoim składzie. Pokonać takiego rywala będzie bardzo ciężko, jednak tarnowianie zapowiadają, że nie odpuszczą i będą walczyć do samego końca.

Nastroje w drużynie Patrika Liljestranda po niefortunnej porażce w Głogowie w meczu 9. serii PGNiG Superligi nieco się pogorszyły - był to drugi mecz z rzędu, w którym nie udało się zdobyć punktów, a prowadzenie drużyna traciła w ostatnich sekundach spotkania. Choć gospodarze nie wystąpią tym razem w roli faworyta, to zawodnicy zapewniają, że do zbliżającego się meczu 10. serii podchodzą poważnie i będą starali się wywalczyć w tym spotkaniu jak najwięcej. Każdy mecz z tak silnym przeciwnikiem to kolejne cenne doświadczenie dla większości zawodników, a dla kibiców możliwość oglądania we własnej hali piłki ręcznej na najwyższym poziomie. Bilety na mecz wciąz jeszcze można kupić na stronie internetowej klubu: www.unia-tarnow.pl/bilety-online/ oraz w kasie biletowej przed meczem. Start o godzinie 17.00.  Transmisja na żywo będzie dostępna na platformie Emocje.TV.

20.11.2021
Twój komentarz:
Ankieta
Czy uważasz, że osoby zaszczepione powinny mieć więcej przywilejów w korzystaniu z miejsc publicznych niż osoby niezaszczepione?
| | | |