Ewa Bem & Andrzej Jagodziński Kwartet dla hospicjum

 Fundacja Kromka Chleba zaprasza na kolejny koncert, z którego dochód przeznaczony zostanie na potrzeby hospicjum Via Spei. W niedzielę, 28 listopada, w Europejskim Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach zaśpiewa Ewa Bem.

 

Po dłuższej przerwie spowodowanej epidemią, Fundacja Kromka Chleba powraca do koncertów charytatywnych, z których dochód przeznaczony jest na budowę hospicjum Via Spei. W niedzielę, 28 listopada o godzinie 18.00, w Europejskim Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach zaśpiewa Pierwsza Dama polskiego jazzu, Ewa Bem – wspaniała wokalistka o niepowtarzalnym ciepłym głosie i niezwykłej wrażliwości muzycznej. Artystce na scenie towarzyszyć będą: Andrzej Jagodziński-fortepian, Robert Majewski-trąbka,

Adam Cegielski-kontrabas, Czesław „Mały” Bartkowski-perkusja. W tym roku Ewa Bem obchodzi 50-lecie pracy artystycznej, dlatego wybór utworów stanowi przekrój jej repertuaru z ostatnich pięciu dekad.

Karty wstępu na koncert dostępne są dla wszystkich, którzy chcą wesprzeć budowę hospicjum poprzez przekazanie darowizny nie mniejszej niż 100 i 120 zł. Rezerwacja miejsc pod nr tel. 14 656 02 36 lub mailowo rezerwacja@kromkachleba.pl Fundacja zapewnia bezpłatny autobus.

 

21.11.2021
Twój komentarz:
Ankieta
Czy uważasz, że osoby zaszczepione powinny mieć więcej przywilejów w korzystaniu z miejsc publicznych niż osoby niezaszczepione?
| | | |