Zostać aktorem – casting w teatrze

 Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie ogłasza casting na role dla dwóch pań oraz grupy przyjaciół w sztuce „Ania z Zielonego Wzgórza" w reżyserii Matyldy Baczyńskiej, pod opieką artystyczną Macieja Wojtyszki. Premiera spektaklu zaplanowana została na Dzień Teatru.


Tarnowski teatr zaprasza panie w wieku od 30 do 50 lat oraz młodzież w wieku od 14 do 16 lat do udziału w castingu na role w sztuce „Ania z Zielonego Wzgórza”. Mile widziane grupy młodych przyjaciół, np. z jednej klasy. - Spektakl „Ania z Zielonego Wzgórza" będzie familijną premierą na Dzień Teatru, w marcu 2022 roku. Próby rozpoczną się już w styczniu – zapowiada Matylda Baczyńska, dyrektor artystyczna teatru, a jednocześnie reżyserka spektaklu. Na casting należy przygotować jedną, wybraną piosenkę z własnym podkładem muzycznym, albo a capella. Przesłuchania odbędą się w dwóch terminach w siedzibie teatru przy ul. Mickiewicza 4: 13 stycznia, czwartek, od godziny 14.00 – casting dla młodzieży, 14 stycznia, piątek, od godziny 15.00 – casting na role żeńskie.

Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie http://www.teatr.tarnow.pl/news/view/785. Należy wysłać go na adres sekretariat@teatr.tarnow.pl do 10 stycznia do godziny14.00.   W przypadku dużej liczby zgłoszeń, dyrekcja teatru zwróci się z odpowiedzią do wybranych osób. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem tel. 14 688 32 88.

 

02.01.2022
Twój komentarz:
Ankieta
Czy uważasz, że już pora na zniesienie obostrzeń związanych z pandemią?
| | | |