To będzie ważny mecz

 W najbliższą sobotę, 26 marca, Grupa Azoty Unia Tarnów we własnej hali podejmie drużynę Górnika Zabrze. Dla obu zespołów będzie to ważne spotkanie, bo zarówno Unia, jak i Górnik potrzebują punktów, aby utrzymać swoją pozycję w ligowej tabeli.

 

Na półmetku rundy rewanżowej PGNiG Superligi układ tabeli jest niezwykle ciekawy, a w meczach coraz trudniej wskazywać faworytów. W sobotę, 26 marca, Grupa Azoty Unia Tarnów zmierzy się u siebie z Górnikiem Zabrze i będzie to z pewnością ciekawe spotkanie. Górnika i Unię dzielą obecnie 4 miejsca i 10 punktów i obie drużyny będą walczyć o utrzymanie swoich pozycji w ligowej tabeli.

Górnik Zabrze z 28 punktami na koncie zajmuje obecnie 6. Miejsce. Tyle samo punktów ma jednak Gwardia Opole, a zaledwie 2 mniej - Energa MKS Kalisz. Forma Zabrzan pozostawia wiele do życzenia - w rundzie rewanżowe zwyciężyli tylko raz, ale nie wolno zapominać, że  rundę jesienną zakończyli spektakularnym zwycięstwem z Azotami Puławy.

Zabrzanie po przełamaniu w meczu z mielecką Stalą z pewnością będą chcieli pójść za ciosem i w meczu w Tarnowie wywalczyć kolejne - i bardzo potrzebne - 3 punkty. Podopieczni Patrika Liljestranda jednak również potrzebują zwycięstwa, a na ich korzyść przemawia fakt, że spotkanie rozegrają przed własną publicznością. Po wyleczeniu kontuzji wracają także kolejni zawodnicy, co sprawia, że trener ma do dyspozycji zdecydowanie szerszy skład.

Mecz zaplanowany został na na godzinę 16.15. Bilety na spotkanie można nabyć na stronie internetowej klubu oraz w serwisie Eventim. Można je także oglądać na kanale TVP Sport oraz na stronie sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej.

25.03.2022
Twój komentarz:
Ankieta
W tym roku urlop spędzę:
| | | |