Wakacje z otwARTą

 Ruszyły zapisy na darmowe wakacyjne zajęcia w otwARTej Pracowni Sztuk Wizualnych TCK. Na początku lipca odbędą się warsztaty „OtwARTa na wesoło”, w drugiej połowie miesiąca „Klasyczny kurs rysunku i malarstwa oraz działania w przestrzeni z pogranicza Land – Art”.

OtwARTa Pracownia Sztuk Wizualnech Tarnowskiego Centrum Kultury zaprasza na bezpłatne wakacyjne warsztaty. Pierwsze z nich, zaplanowane od 4 do 15 lipca (od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-13.00) są skierowane do uczestników w wieku 6+. „OtwARTa na wesoło” to połączenie działań w Pracowni oraz w plenerze – między innymi w Amfiteatrze Letnim. Zajęcia prowadzone będą przez Joannę Graniczkowską, prowadzącą regularne zajęcia w Tarnowskim Centrum Kultury.

„Klasyczny kurs rysunku i malarstwa oraz działania w przestrzeni z pogranicza Land – Art” to kolejna wakacyjna propozycja Tarnowskiego Centrum Kultury. Darmowe warsztaty w terminie 18-29 lipca (od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-13.00) są skierowane do uczestników w wieku 12+. Zajęcia będą połączeniem działań w Pracowni oraz w plenerze – między innymi w Amfiteatrze Letnim. Warsztaty prowadzone będą przez Annę Śliwińską, prowadzącą oraz koordynatorkę otwARTej Pracowni Sztuk Wizualnych TCK.
Zapisy na warsztaty przyjmowane są 28 czerwca w Biurze Obsługi TCK, od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00-18.00 oraz w sobotę w godzinach 10.00-17.00 (osobiście lub telefonicznie: 14 68 88 888). Liczba miejsc ograniczona.

Podczas jednych i drugich warsztatów uczestnicy pracować będą na profesjonalnych materiałach dla artystów, zapewnionych przez Pracownię. Każdy z uczestników na koniec zajęć otrzyma dyplom uczestnictwa. Więcej informacji na temat programu można znaleźć na www.tck.pl.

28.06.2022
Twój komentarz:
Ankieta
W tym roku urlop spędzę:
| | | |