Mayday dla Solskiego

 Pod koniec sierpnia tarnowski teatr zaprasza na specjalny pokaz spektaklu „Mayday” w reżyserii Tadeusza Łomnickiego. Wpływy ze sprzedanych biletów wspomogą produkcję nowej premiery Solskiego na festiwal komedii Talia. Teatr wspierać można także wpłatami na konto.

 

Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie zaprasza na specjalny pokaz spektaklu „Mayday” w reżyserii Tadeusza Łomnickiego. Spektakl zaplanowano na 28 sierpnia i połączony będzie ze spotkaniem z aktorami biorącymi w nim udział. Wpływy ze spektaklu będą częścią wkładu do produkcji nowej premiery na festiwal komedii Talia. - Choć do czasów świetności wiele brakuje, to w końcu był trochę lepszy sezon teatralny, można było więcej grać, bo zniesiono wszystkie ograniczenia – mówi dyrektor tarnowskiego teatru, Rafał Balawejder. - Chcemy zaprosić wszystkich widzów i przyjaciół Solskiego na spektakularne zakończenie sezonu. Spektakl „Mayday" wygrał przecież nagrodę publiczności podczas ubiegłorocznego festiwalu. Teraz czas, by wspomógł kolejną produkcję: „Zimowy pogrzeb" w reżyserii Filipa Kowalczyka. Warto wyciągnąć te sto złotych za bilet. Gwarantujemy dobrą zabawę, no i oczywiście dodatkowe uczucie wsparcia teatru.

"Mayday" to komedia uznawana przez widzów za jedną z najlepszych na świecie. Spektakl o zabawnych perypetiach londyńskiego taksówkarza bigamisty, któremu przez lata udaje się bezkolizyjnie lawirować między dwiema kochającymi go żonami.
W spektaklu występują:  Matylda Baczyńska, Monika Wenta, Aleksander Fiałek, Piotr Hudziak, Filip Kowalczyk, Jerzy Pal, Kamil Urban, Tomasz Wiśniewski

Mayday dla Solskiego - 28 sierpnia, w niedzielę, o godz. 18.00. Cena biletu - 100 zł od osoby. Bilety dostępne są w kasie teatru oraz on-line: https://teatr.tarnow.pl/bilety/

Kontakt z Biurem Promocji i Organizacji Widowni: 784 976 025, 14 688 32 88

Można także wesprzeć teatr Solskiego w formie wpłaty bezpośrednio na konto teatru:  mBank 52 1140 2075 0000 4776 5500 1004 z dopiskiem – darowizna na cele statutowe.

 

 

 

 

01.07.2022
Twój komentarz:
Ankieta
W tym roku urlop spędzę:
| | | |