Kantoria dzieciom

 W każdą lipcową niedzielę Centrum Wypoczynku i Rekreacji Kantoria zaprasza do zabawy najmłodszych tarnowian. W niedzielne popołudnia na dzieci czekać będą animatorzy, klocki i puzzle

 

Na dwugodzinne spotkania poświęcone dzieciom oraz zabawie, zaprasza w każdą lipcową niedzielę od godziny 16.00 do 18.00 Centrum Wypoczynku i Rekreacji Kantoria w Tarnowie. – Chcemy stworzyć takie „dwie godziny dla rodziny”, kiedy dzieci będą mogły spędzić czas na własnym rozwoju, a rodzice w tym czasie mogą się dołączyć lub po prostu odpocząć. Na pewno nie będzie nudy – mówi Maria Zawada-Bilik, z Biura Promocji i Współpracy Zagranicznej w Urzędzie Miasta Tarnowa. Rodzinne spotkania dla najmłodszych organizowane są w ramach cyklu Tarnów na Lato. Na miejscu będą czekać duże klocki i puzzle piankowe. Opiekę oraz mnóstwo pomysłów na zabawę będą zapewniać profesjonalni animatorzy.

W przypadku niepogody w danym dniu, zabawa będzie przeniesiona na najbliższy możliwy termin, o czym organizatorzy bedą na bieżąco informować na stronie www.  tarnow.pl.

 

07.07.2022
Twój komentarz:
Ankieta
W tym roku urlop spędzę:
| | | |