Utrudnienia na Łaziennej

 Przez kilka godzin w piątek, 12 sierpnia i w sobotę, 13 sierpnia, zamknięty będzie fragment ulicy Łaziennej w Tarnowie. Utrudnienia związane są z budową sieci ciepłowniczej.

 

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Tarnowie informuje, że w związku z budową sieci ciepłowniczej w rejonie parkingu oraz terenu Starostwa Powiatowego w Tarnowie, w najbliższych dniach nastąpią zmiany organizacji ruchu w rejonie ulicy Łaziennej. Od godziny 16.00 w piątek, 12 sierpnia, do godziny 6.00 w sobotę, 13 sierpnia, ulica Łazienna zostanie zamknięta dla pojazdów na odcinku od ulicy Narutowicza do końca działki Starostwa Powiatowego. Objazd do ulicy Łaziennej wyznaczony będzie ulicami: Narutowicza, Limanowskiego i Bema. Pojazdy poruszające się czynnym odcinkiem ulicy Łaziennej, a chcące dojechać do ulicy Narutowicza, będą musiały jechać ulicą po południowej stronie Burku i ulicą Najświętszej Marii Panny.

Piesi będą mogli poruszać się wyłącznie chodnikiem po jednej stronie ul. Łaziennej.

Od wtorku, 16 sierpnia do piątku, 26 sierpnia, na ulicy Łaziennej będą natomiast prowadzone prace odtworzeniowe, w wyniku których mogą nastąpić chwilowe, drobne utrudnienia w poruszaniu się pieszych i samochodów.

Projekt jest realizowany w ramach rozbudowy miejskiej sieci ciepłowniczej na odcinku od ul. Bema do ul. Łaziennej, a jego celem jest umożliwienie korzystania z ciepła systemowego nowym odbiorcom oraz optymalizacja pracy sieci ciepłowniczej w całym Tarnowie.

10.08.2022
Twój komentarz:
Ankieta
W tym roku urlop spędzę:
| | | |