S.M.Rock rozpoczyna nabór

 Po wakacjach powracają zajęcia w S.M.Rock w Tarnowskim Centrum Kultury. Na indywidualne lekcje prowadzone przez profesjonalnych muzyków zapisy już są przyjmowane.

 

W Tarnowskim Centrum Kultury przyjmowane są zapisy na zajęcia w S.M.Rock. Podczas indywidualnych zajęć, które adresowane są do dzieci od 9 roku życia, młodzieży i dorosłych, można szkolić swoje zdolności instrumentalne i wokalne. Program każdych zajęć jest dostosowywany do poziomu i preferencji ucznia. Można więc rozpocząć swoją przygodę z muzyką, jak i doskonalić swój warsztat. - Szkoła nie skupia się wyłącznie na muzyce rockowej. Nauczanie opiera się na wszystkich gatunkach muzycznych z klasyką i jazzem włącznie. Uczniowie S.M.Rock mają możliwość zdobycia wszechstronnej wiedzy i umiejętności nie poprzestając jedynie na zajęciach i treningach – zachęca do udziału TCK. Lekcje prowadzone są przez profesjonalnych muzyków. Wokalu uczą Sławomir RamianWeronika Kukla, gry na gitarze – Łukasz Wełna, a na basie – Grzegorz Nosek. Z fortepianem zapozna każdego Piotr Niedojadło, a z perkusją – Gabek Rękas.

Koszt zajęć indywidualnych we wrześniu pozostaje bez zmian, wynosi 50 zł/godz. lekcyjną. Podwyżka na 60 zł czeka od 1 października.

W pierwszej kolejności na zajęcia zapisani zostaną uczniowie, którzy uczęszczali do tej pory na zajęcia, a dopiero później ci, którzy chcą się zgłosić po raz pierwszy.

Zapisy odbywają się w Biurze Obsługi TCK przy Rynku 5.

13.09.2022
Twój komentarz:
Ankieta
W tym roku urlop spędzę:
| | | |