otwARTa zaprasza – Pracownia Fotograficzna

 W październiku ruszą zajęcia w otwARTej Pracowni Fotograficznej działającej w Tarnowskim Centrum Kultury. To już piąta edycja zajęć prowadzonych przez profesjonalistów z Tarnowskiego Towarzystwa Fotograficznego. Zapisy prowadzone będą od czwartku, 15 września.

W czwartek, 15 września, ruszą zapisy do do działającej w Tarnowskim Centrum Kultury otwARTej Pracowni Fotograficznej. To już piąta edycja zajęć prowadzonych przez profesjonalistów z Tarnowskiego Towarzystwa Fotograficznego. Pracownia jest doskonałym miejscem do usystematyzowania podstaw i zdobywania nowej wiedzy
i umiejętności. Na warsztatach poruszone i przeanalizowane zostaną między innymi pojęcia: ekspozycja i jej czas, kompozycja, przysłona, blenda, czułość, głębia ostrości, portret w fotografii, fotoreportaż, czy fotografowanie: pejzażu, architektury, dzieci, sportu. Działalność otwARTej Pracowni Fotograficznej to nie tylko regularne zajęcia, ale również dodatkowe warsztaty (w tym „Akademia FIAP”, czy seria „Studio nie jest straszne”) oraz cyklicznie odbywające się wystawy zbiorowe i indywidualne uczestników Pracowni.
Zajęcia w otwARTej Pracowni Fotograficznej prowadzone będą w dwóch grupach: zaawansowanej oraz początkującej. Spotkania będą się odbywać cztery razy w miesiącu (dla każdej z grup), w dwóch semestrach: październik-styczeń i marzec-czerwiec.
Liczba miejsc jest ograniczona, a gwarancją miejsca jest wpłata. Grupa początkująca: 100 zł za miesiąc, grupa zaawansowana: 150 zł za miesiąc.
Dla grupy zaawansowanej udział w „Akademii FIAP” gratis!
Szczegółowe informacje są dostępne na stronie www.tck.pl.
 

 

14.09.2022
Twój komentarz:
Ankieta
W tym roku urlop spędzę:
| | | |