Targ pełen niespodzianek

 W niedzielę, 22 stycznia, Tarnowska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza na kolejny Targ Regionalny. Podczas targu nie zabraknie akcentów związanych z Dniem Babci i Dziadka i zbliżających się Walentynek.

 

W świeże warzywa, sery, ekologiczne kosmetyki, miody i produkty prosto od dostawców, bez pośredników, będzie się można zaopatrzyć podczas zbliżającego się Targu Regionalnego. Handel ruszy w niedzielę, 22 stycznia o godzinie 9.00 przy ulicy Giełdowej 15 w Tarnowie.

Tarnowska Agencja Rozwoju Regionalnego, czyli organizator imprezy, z okazji dni Babci i Dziadka przygotowała konkursy z nagrodami oraz trzy vouchery do Groty Solnej. Żeby mieć szansę je zdobyć, wystarczy zgłosić się w trakcie targu o godzinie 10.00 do biura organizacyjnego.

Znajdzie się także coś dla zakochanych – z okazji zbliżających się Walentynek będą czekały dwa vouchery na romantyczną kolację w restauracji. Wystarczy przyjść na Targ Regionalny, zrobić sobie selfie (pary) i wrzucić pod postem konkursowym.

Będzie też gratka dla dzieci -  konkurs „Rymowanka dla Babci i Dziadka”, w którym rozlosowane zostaną dwa vouchery do Akuku oraz dwa vouchery do Pasażu Odkryć.  Dzieci muszą przygotować wierszyk, a następnie przynieść go do biura organizacyjnego do godziny 11.00.

 

20.01.2023
Twój komentarz:
Ankieta
Czy jesteś za przywróceniem handlu w niedzielę?
| | | |