Teatr żywiołów

 W pierwszym tygodniu ferii zimowych w tarnowskim teatrze odbędą się warsztaty „Teatr żywiołów” dla dzieci w wieku 8 – 12 lat, które staną się podróżnikami po świecie natury. Warsztaty opierać się będą się na technice pracy z ciałem, głosem, oddechem, improwizacją słowną i muzyczną. Zajęcia są płatne, zapisy przyjmowane są do 26 stycznia.

Na feryjne warsztaty teatralne „Teatr żywiołów” zaprasza dzieci w wieku 8-12 lat tarnowski teatr. Warsztaty opierają się na technice pracy z ciałem, głosem, oddechem, improwizacją słowną i muzyczną. W czasie zajęć plastycznych dzieci będą pomagać w przygotowaniu dekoracji, rekwizytów czy strojów do spektaklu. Tradycyjnie, nie zabraknie pokazu na koniec warsztatów dla rodziców i najbliższych. Razem z aktorką Karoliną Fortuną, warsztaty poprowadzą: Agnieszka Jasielec prowadząca zajęcia plastyczne oraz Piotr Prokop odpowiedzialny za opiekę pedagogiczną.
- Będziemy twórczo eksperymentować nad sposobem wyrażenia naszej ekspresji, wyobraźni i radości z wspólnego tworzenia. Za inspirację posłużą nam cztery żywioły, ogień, woda, ziemia i powietrze. Z czym się kojarzą, dokąd poprowadzą, czego nauczą? Staniemy się podróżnikami po świecie natury, grupą, a być może plemieniem z planety Ziemia, które wspólnie, poprzez teatr opowie widzom jej tajemniczą legendę – zapowiada Karolina Fortuna.
Terminy zajęć:
– 30 stycznia – 1 lutego w godzinach od 9.00 do 15.00.
– 2 lutego w godzinach od 9.00 do 16.00, w tym finałowy pokaz z publicznością o godz. 15.00.

Liczba uczestników ograniczona jest do 22 osób. Koszt: 480 zł, w tym obiadowy catering oraz materiały, które zapewnia teatr. Zapisy na warsztaty i płatność w Biurze Promocji i Organizacji Widowni do czwartku 26 stycznia. Tel. 14 688-32-87, 784-976-025. Przy zapisach i płatności należy przynieść uzupełnione dokumenty, dostępne na stronie www.teatr.tarnow.pl.

 

23.01.2023
Twój komentarz:
Ankieta
Biorąc pod uwagę infalcję i ogólną sytuację gospodarczą, sądzę, że moja sytuacja w ciągu najbliższego roku:
| | | |