Gry bardzo retro

 Na „Ferie z planszówkami” zaprasza Biuro Wystaw Artystycznych w Tarnowie. Zabawa odbywać się będzie w dwa kolejne czwartki, 2 i 9 lutego.

 

Biuro Wystaw Artystycznych w Tarnowie zaprasza na rywalizację, mnóstwo frajdy i kilka pokoleń przy jednej planszy, czyli na „Ferie z planszówkami” w BWA. Zabawa odbywać się będzie w czwartki, 2 i 9 lutego, w godzinach 14.00 – 17.00 w Multimedialnym Centrum Artystycznym przy ul. Wałowej 25. - Czeka na Was mnóstwo tytułów od klasyków po najnowsze gry planszowe. Będą gry rodzinne, imprezowe, edukacyjne, logiczne, ekonomiczne i kooperacyjne. Co ważne — będziemy też tłumaczyć gry na miejscu, żebyście nie tracili czasu na czytanie instrukcji – zachęcają organizatorzy.

Dodatkowo w feryjne czwartki będzie można przyjść i pograć w retro gry na starych konsolach. Wszyscy chętni będą mieć okazję zagrać nie tylko w gry planszowe, ale także w gry stworzone przed powstaniem Internetu. To też fantastyczna przestrzeń do międzypokoleniowych opowieści o tym jak zmieniało się oblicze komputerów na przestrzeni ostatnich 30 lat.

 

30.01.2023
Twój komentarz:
Ankieta
Czy jesteś za przywróceniem handlu w niedzielę?
| | | |