Sukces koncertu w Skrzyszowie

 Ponad 12 tysięcy złotych wsparcia otrzyma każda z sześciu osób, dla których dedykowany był Koncert Charytatywny w Skrzyszowie. Występ Cleo przyciągnął tłumy mieszkańców, co przełożyło się na imponującą, zebraną kwotę.

 

Organizatorzy XI Koncertu Charytatywnego pod patronatem Wójta Gminy Skrzyszów, który odbył się w ostatnią niedzielę stycznia, podsumowali zebrane środki. Po odliczeniu kosztów organizacyjnych okazało się, że w tym roku udało się uzyskać rekordową kwotę 74 643,40 zł, a to oznacza, że do każdej z sześciu osób z terenu gminy, którym dedykowany był koncert, trafi 12 440,58 zł. Pieniądze przeznaczone zostaną m.in. na turnusy rehabilitacyjne, leczenie i specjalistyczne konsultacje lekarskie.

Na przestrzeni jedenastu lat, koncerty pozwoliły pomóc w sumie 52 osobom. Nie udałoby się to bez darczyńców, sponsorów, uczestników licytacji, osób wrzucających datki do puszek i kupujących bilety. Nie do przecenienia jest rola organizatorów i wolontariuszy, a o tym, jak trudne to przedsięwzięcie wie tylko ten, kto choć raz występował w takiej roli.

 

02.02.2023
Twój komentarz:
Ankieta
Czy weźmiesz udział w nadchodzących wyborach samorządowych?
| | | |