Studenci prezentują

 Tarnowskie Centrum Kultury zaprasza 17 marca na kolejną odsłonę prac dyplomowych studentów Wydziału Sztuki Akademii Nauk Stosowanych w Tarnowie. Prace, w formie wystawy zatytułowanej „Wynurzenie”, prezentowane będą w Galerii TCK do 6 kwietnia.

 

W piątek, 17 marca o godzinie 18.00, w Galerii TCK odbędzie się wernisaż wystawy prac dyplomowych, zrealizowanych przez studentów Wydziału Sztuki Akademii Nauk Stosowanych, na kierunkach grafika i wzornictwo. Na wystawie oglądać można realizacje z zakresu: projektowania produktu, mody, komunikacji wizualnej, grafiki wydawniczej, multimedialnej i reklamowej. Wystawa potrwa do 6 kwietnia.

Pokaz w Galerii TCK prac studentów to już siódma edycja wystawy, powstającej w ramach współpracy Wydziału Sztuki z Tarnowskim Centrum Kultury. W trakcie trwania wystawy w Galerii TCK odbędą się także obrony prac dyplomowych. Obrony będą realizowane w formie otwartej dla publiczności.

Jednocześnie w MCA na ul. Wałowej 25, w dniach do 26 marca oglądać można wystawę „10/10. Dziesięć dyplomów z okazji 10lecia Wydziału Sztuki”. Na obydwie wystawy wstęp wolny.

 

15.03.2023
Twój komentarz:
Ankieta
Czy wiesz, na kogo oddasz głos w drugiej turze wyborów?
| | | |