Wianki i zielniki - konkurs

 Wianki i zielniki to temat konkursu plastycznego, do udziału w którym zachęca tarnowską młodzież Pałac Młodzieży w Nowym Sączu. Będzie to już siedemnasta edycja Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Ogród pełen piękna, miłości i radości”.

 

Pałac Młodzieży w Nowym Sączu zaprasza tarnowskich uczniów do udziału w  Międzynarodowym Konkursie Plastycznym  „Ogród pełen piękna, miłości i radości”. Tegoroczna, siedemnasta już edycja, poświęcona będzie tematyce wianków i zielników. Udział w konkursie ma sprawić, że młodzież uwrażliwi się na piękno natury, rozwinie swoje zainteresowanie i będzie miała okazję do wypromowania swojego talentu. – Zachęcamy uczestników, aby podeszli do tematu nie tylko w sposób dosłowny, ale spróbowali dostrzec głębszy sens i znaczenie piękna natury i poszerzenia wiedzy na temat dobrodziejstw wynikających ze stosowania ziół w życiu człowieka – zachęca prezydent Nowego Sącza, Ludomir Handzel.

Prace plastyczne mogą być realizowane zarówno w formie płaskiej, jak i przestrzennej. Wszystkie wytyczne znajdują się w regulaminie tutaj. Na nadsyłanie swoich dzieł młodzi mają czas do 7 kwietnia. Formularz jest pod tym linkiem.

Otwarcie wystawy i uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w piątek, 21 kwietnia w Galerii Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu.

 

17.03.2023
Twój komentarz:
Ankieta
Czy wiesz, na kogo oddasz głos w drugiej turze wyborów?
| | | |