Uwaga - utrudnienia

 Od poniedziałku, 20 marca, nastąpi zmiana organizacji ruchu na ulicy Traugutta w Mościcach. Dzień później, we wtorek, 21 marca, nie będzie można podjechać pod Miejski Dom Sportu. W związku z Igrzyskami Europejskimi, prace drogowe w Mościcach idą pełną parą i przez jakiś czas musi być gorzej, żeby mogło być lepiej.

 

W poniedziałek, 20 marca nastąpi zmiana organizacji ruchu na ulicy Traugutta, gdzie zostanie wprowadzony jeden kierunek ruchu – na odcinku od skrzyżowania z Czerwonych Klonów do skrzyżowania z ul. ks. Indyka – czyli w sąsiedztwie Komendy Miejskiej Policji. Dojścia do budynku KMP będą się odbywały wydzielonym fragmentem chodnika – od ul. Czerwonych Klonów, a następnie od ul. ks. Indyka. Wykonawca inwestycji przewiduje, że taka sytuacja potrwa około tygodnia. Następnie zostanie przywrócony ruch dwukierunkowy, nie będzie można jednak parkować samochodów tuż przed KMP.

Natomiast od wtorku, 21 marca, nastąpią utrudnienia w dojeździe do Miejskiego Domu Sportu. Przez trzy dni, do 23 marca, będzie tam układana nowa nawierzchnia. W tym czasie można korzystać z parkingu przy Arenie Jaskółka.

Intensywne prace drogowe prowadzone w Mościcach są związane z organizacją Igrzysk Europejskich.

18.03.2023
Twój komentarz:
Ankieta
Biorąc pod uwagę infalcję i ogólną sytuację gospodarczą, sądzę, że moja sytuacja w ciągu najbliższego roku:
| | | |