Skrzyszów Edukacyjną Gminą Małopolski

 Gmina Skrzyszów otrzymała nagrodę Grand Prix Edukacyjna Gmina Małopolski 2022. Wyniki trwającego od 2016 roku programu Edukacyjna Gmina Małopolski ogłoszone zostały podczas uroczystej gali, którą swoja obecnością uświetnił gość specjalny, Karol Okrasa.

 

W Centrum Kultury i Wypoczynku w Proszowicach odbyła się gala „Rozwiń swoją Gminę”, w trakcie której ogłoszone zostały wyniki konkursów "Edukacyjna Gmina Małopolski" oraz „Ambasador Bilansu Kariery”, edycja 2023. Nagrodę Grand Prix Edukacyjna Gmina Małopolski 2022 otrzymała Gmina Skrzyszów.

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie – instytucja Województwa Małopolskiego, w ramach współpracy z liderami lokalnymi, od wielu lat organizuje konkurs, w którym docenia przede wszystkim tych sołtysów i członków Kół Gospodyń Wiejskich z Małopolski, którzy w szczególny sposób włączają się w propagowanie uczenia się przez całe życie i doradztwa zawodowego dla osób pracujących. W uroczystości wzięli  udział m.in. przedstawiciele władz rządowych, wojewódzkich, samorządowych, członkowie Kapituły Konkursów o tytuł Edukacyjnej Gminy Małopolski i Ambasadora Bilansu Kariery 2023, Koła Gospodyń Wiejskich , w tym Koło Gospodyń Wiejskich „Czerwone Korale” w Łękawicy. Gościem specjalnym wydarzenia był Karol Okrasa – kucharz, autor książek oraz programów kulinarnych.

 

 

19.05.2023
Twój komentarz:
Ankieta
Czy jesteś za przywróceniem handlu w niedziele?
| | | |