Gemini Park Tarnów dla mam

 Gemini Park Tarnów zaprasza wszystkie mamy z okazji ich święta. Centrum przygotowało atrakcje zarówno dla mam, jak i ich pociech. Wydarzenia odbędą się w piątkowe popołudnie.

 

26 maja, z okazji Dnia Matki, Gemini Park Tarnów przygotowało niespodzianki dla mam. W strefie restauracyjnej, w godzinach 15.00-18.00 odbędą się koncerty i pokazy, na których wystąpią artyści z Tarnowa - uczestnicy Pracowni Wokalnej i Kulturalno-Teatralnej Pałacu Młodzieży Rafała Rzeźnikiewicza oraz uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej przy PSONI Koło w Tarnowie, Emilia Jeleń, Szpetni i zespół taneczny Arabeska.

Najmłodsi będą mogli wykonać ogromną laurkę dla swoich mam, która znajdować się będzie tuż przy strefie restauracyjnej. Każde dziecko będzie miało okazję pomalować, dodać swoje życzenia i narysować piękny obrazek dla swojej mamy. Niezapomniane prezenty dla mamy czekać będą również na kiermaszu rękodzieła i upominków, na którym znaleźć będzie można oryginalne, ręcznie wykonane przedmioty. Odbędą się również bezpłatne porady stylistki, na które obowiązują wcześniejsze zapisy, a liczba miejsc jest ograniczona.

26.05.2023
Twój komentarz:
Ankieta
Czy jesteś za przywróceniem handlu w niedziele?
| | | |